Współpraca

LUKSURY LOFT to wyjatkowe miejsce, dające szerokie możliwości wykorzystania wnętrza do sesji zdjeciowych, eventów, szkoleń czy promocji produktu.

Nietuzinkowe połączenie surowej przestrzeni loftu ze złotem, autorskimi konstrukcjami przestrzennymi, w tym ruchomymi złotymi orlimi skrzydłami , ponad 8 metrowa wysokość lokalu, wyszukane dodatki nadające przestrzeni smaku i elegancji, prestiżowe sąsiedztwo (restauracja Warszawa Wschodnia) oraz lokalizacja w samym sercu praskiego SOHO sprawia, że jest to doskonałe miejsce do tworzenia.

Zapraszamy do wpółpracy influancerów, subbrandy oraz Domy Mediowe do wykorzystania przestrzeni LUKSURY LOFT w Państwa produkcjach.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z LUKSURY LOFT prosimy o kontakt na adres mailowy: kontakt@luksuryloft.pl

Ponieważ oferowanie luksusu naszym Klientom leży w rękach doskonałych specjalistów – zapraszamy do nawiązania współpracy z LUKSURY LOFT w obszarze:

  • kosmetologia,
  • masaż leczniczy,
  • fryzjerstwo.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłane oferty w formie elektronicznej (CV ze zdjęciem) na adres: kontakt@luksuryloft.pl

W ofercie prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami”.

ZAPRASZAMY!